Jedna z nejlépe placených zpěvaček světa Lady Gaga v průběhu posledních let investovala do mnoha nemovitostí. Jejím skutečným domovem je však vila v Malibu, kterou někdy nazývá svou svatyní, oázou klidu, ale většinou „cikánské palácem“.

Když mluvíme o celebritnou bydlení, nenajdeme lepšího respondenta, jako je americká zpěvačka, herečka a skladatelka Lady Gaga, vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta. Právě ona dala nový význam slovu „celebrita“, obrátila svět pop music naruby, ukradla si největší pozornost na filmových festivalech a charitativních akcích.

Navzdory její divoké osobnosti je však poměrně diskrétní, pokud jde o její osobní život. A přestože se tím nechlubí, její soukromý majetek má čistou hodnotu 320 milionů dolarů, je jedním z nejprodávanějších hudebních interpretů na světě a trhá rekordy v počtu týdnů strávených na vrcholu žebříčků v USA i Velké Británii. Dosud získala celkem 11 cen Grammy a je pravidelným hráčem v žebříčcích magazínů Forbes a Billboard. Je zcela přirozené, že tak velká série úspěchů, spolu s peněžními pobídkami s tím spojenými, umožnila Lady Gaga vytvořit si portfolio nemovitostí hodné královny popu. Rezidencí na plný úvazek je však z něj jen jeden dům, v němž trávila i týdny lockdownu během pandemie koronavirus.

Nejoblíbenějším domem Lady Gaga je její jezdecký statek v Malibu v Kalifornii, který se nachází na pláži Zuma Beach a má rozlohu více než 950 metrů čtverečních na dva a půl hektarech pozemku. Narodila se na Manhattanu v New Yorku, kde strávila i největší část svého života, po svém slavném vzestupu se však rozhodla vyměnit rušný městský život v chladném podnebí za teplou klima Kalifornie. Dům koupila v roce 2014 za neuvěřitelných 22,5 milionu dolarů a od té doby je její útočištěm. Říká mu „můj cikánský palác“, pozvala do něj filmaře při natáčení autobiografického dokumentu Gaga: Five Foot Two pro Netflix a právě v něm dohodla s Bradleym Cooperem svou velkou roli v oscarovém filmu Zrodila se hvězda.

Tento nadčasový dům ve středomořském stylu navržen architektem Stevem Giannetti nabízí úchvatný výhled a znamenitý komfort na míru slavné zpěvačky. Navzdory obrovské obytné ploše má dům pouze tři ložnice, protože několik ložnic se změnilo na šatny a úložné prostory, aby se vytvořil prostor pro její excentrický šatník. Její sbírka zahrnuje návrhy Alexandra McQueena a Gianniho Versaceho a její koženým, péřovým a černým oděvem je věnována celá místnost.

Hlavní apartmán zahrnuje téměř celý její domov se dvěma krby, soukromou terasou, dvěma koupelnami a samozřejmě více úložných prostorů. Dům Lady Gaga je krásně vybaven luxusními povrchovými úpravami, množstvím teplých dřevěných prvků a čistým designem. A i když samotný dům i zařízení jsou zdaleka mimo rozpočet běžného člověka, interiéry vyzařují příjemnou atmosféru dostupného luxusu, což naznačuje, že zpěvačka je nad své bohatství povznesená.

Do domu se vchází přes dramatický kamenný vchod a vysoké dveře z masivního dřeva, které vedou do otevřeného obývacího a jídelního prostoru s vysokými stropy, dřevěnými podlahami, stylovými trámy a francouzskými dveřmi od podlahy po strop.

Venkovní prostory zahrnují verandu s mřížovím zábradlím, terasy, nádvoří s krbem, jídelní kout, gril a bazén se slanou vodou a spa. Na doplnění dlouhého seznamu vybavení je v domě Lady Gaga k dispozici bonusová zábavná místnost s domácím kinem, barem a dokonce i dvouproudé bowlingovou dráhou.