Džíny tvoří nedílnou součást našeho šatníku. Nosí se prakticky po celý rok a dopustit na ně nedá prakticky nikdo. Aby však džíny byly nošeny, je důležité, aby skvěle padly. Nesmí nikde škrtit ani táhnout, jinak se rázem stanou nejvíce nenáviděným kouskem. Mnohým ženám se potvrdilo to, že se džíny mají kupovat v opravdu kvalitní podobě. Chválené jsou především kalhoty Diesel nebo také kalhoty Pinko, které se mohou kombinovat třeba s jiným oblečením těchto značek. 

U kombinování na malý okamžik zůstaňme. Zejména s kombinováním úzkých modelů má většina žen velký problém. Proto se nabízí otázka, s čím úzké džíny jakýchkoli značek kombinovat, abychom se za svůj outfit nemuseli stydět?

Úzké džíny s delším kabátem a kozačkami

Jelikož se blíží chladné podzimní dny, co třeba kombinace úzkých džínů s delším kabátem a kozačkami? Tato kombinace je vhodná především pro ženy, které se zrovna nechlubí štíhlými stehny. Spíše naopak – chtějí je hlavně zamaskovat. O to se postará právě delší kabát nebo delší svetr podobný kardiganu. 

Kombinace s vojenskými botami

Máte rádi trochu agresivity? Přeneste ji do vašeho outfitu! Úzké džíny totiž můžete hravě zkombinovat například s vojenskými botami, které jsou aktuálně velice trendy, i když ne vždy je seženete s tou nejlehčí hmotností. Když k této kombinaci přidáte výraznější top a delší vypasované sako, pak budete stoprocentně za hvězdu. 

Když úzké džíny, tak objemné sako

U saka však nějakou dobu ještě zůstaňme. V posledních letech se velice oblíbila kombinace úzkých modelů kalhot a objemného saka. A ostatně tato kombinace jde opravdu dohromady. Možná si říkáte, že vám bude přidávat na kilogramech, ale není tomu tak. Efekt to bude mít spíše opačný. Kombinaci si však zamilujete především, pokud jste fanoušky osmdesátých let a módy, která se v těchto létech nosila.