Vztahy

Jak vypadá dokonalý SVATEBNÍ šperk?

Svatba je v životě každé z vás jistě tou nejdůležitější událostí v životě. Proto chcete, aby tento den byl vždy dokonalý. Nepatří k němu jenom základní věci, jako:

  • Šaty
  • Obřad
  • Zábava

Je třeba myslet i na šperky. Tedy svatební prsteny. Jak by měly vypadat a co je dnes jasným trendem? Podívejte se.

svatební šperk

Nezapomínejte na stejný design

Co je naprostým základem? Je to nutnost spojené s tím, že oba prsteny musí mít stejný design. Jak prsten váš, tak i prsten vašeho manžela. Když se rozhodnete vybrat snubní prsten, držte se tohoto pravidla. Ve většině obchodů se už prodávají přímo v párech, takže tento případný problém můžete hodit za hlavu.

Kamínek zaujme

Určitě je dobré myslet na to, aby ve snubním prstenu byl kámen – nebo kamínky. Pokud vám nevadí investovat více peněz, určitě je osvědčenou volbou briliant. Jedná se o dražší kámen, který však díky svému brusu zaujme svou krásou. Pokud máte omezený rozpočet, můžete zkusit levnější alternativu v podobě zirkonů. Když jste se rozhodla koupit svatební prsteny a vybíráte vhodný kámen, nezapomeňte také na to, že ten patří jenom do vašeho prstenu. Nikoliv do toho, který bude nosit váš manžel. Ten má prsten bez kamene.

svatební šperk

Pozor na velikost?

To je často kámen úrazu. Už jenom proto, že ho vybíráte třeba i několik měsíců před svatbou. Zohledněte proto mnoho věcí. Třeba to, zda ještě nějaké to kilo zhubnete, nebo také to, že při letních svatbách není nic výjimečného, že vám po pár hodinách budou lehce natékat prsty.

Jaký materiál?

Výběr je dnes obrovský. Zajímavostí je, že pomalu ale jistě ustupuje bílé a červené zlato. Místo něho se dostává na první příčku zlato bílé. Patří však mezi kovy nejdražší. Proto pokud potřebujete něco levnějšího, je možné zvolit buď prstýnek stříbrný, nebo je možné vsadit na chirurgickou ocel. I ta může dobře vypadat a přitom je řešením nejlevnějším.


Photo by Alexandra Gorn on Unsplash

Photo by Petr Ovralov on Unsplash

Photo by Gabriel Matula on Unsplash

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*