šperk
Móda

Jak vybrat DOKONALÝ ŠPERK? Poradíme vám

Chcete podpořit svou krásu? Pokud nevíte jak, poradíme vám. Nejlepší je to šperkem. Nejste si jista, jak by měl vypadat ten pravý? Podívejte se na naše rady a uvidíte, že koupíte správně. Na co všechno se při výběru šperku zaměřit?

Roli hraje i značka

I když se to na první pohled nezná, některé šperky jsou jasně identifikovatelné. A jsou spojovány se značkou. I to je důvod, proč je důležitá. Také nezapomínejme na to, že řada značek dokáže vytvářet skutečné unikáty, což je směr, kterým se ubírá dlouhodobě. Příkladem jsou krásné šperky Oliver Weber. Ty jsou v podstatě naším prvním typem, pokud hledáte zajímavou značku, ale nejste natolik zkušená, abyste věděla, co aktuálně takzvaně letí.

šperk

Jaký zvolit materiál?

I toto je otázka, na kterou je třeba ujasnit si odpověď. Materiálů, ze kterých může být šperk vyroben, je celá řada. Liší se nejenom svým vzhledem, ale liší se také cenou. Proto je dobré přihlédnout k obojímu a najít odpovídající kompromis. Které materiály jsou dnes hitem, pokud je seřadíme od toho nejdražšího, až po ten nejlevnější?

  • Bílé, žluté a červené zlato
  • Stříbro
  • Chirurgická ocel

Když mluvíme o materiálu, nelze zapomenout také na materiál kamene – pokud je součástí šperku. Na výběr je desítek možností, kterým většinou vévodí jedna – briliant. Ten je však poměrně drahý a tak řada žen volí jeho podstatně dostupnější alternativu v podobě takzvaného zirkonu.

Jaký typ šperku budete chtít?

Šperk je ozdobou ženského těla, která by měla podpořit jeho krásu, ale také její outfit. V prvním případě jsou ideální volbou třeba náušnice, stejně jako nezklamou řetízky, popřípadě také náramky na ruku. Pokud jde o podporu krásy vašeho oblečení, je dobrým tipem třeba brož s krystaly. Je zajímavým doplňkem, který na sebe dokáže přitáhnout pozornost. Koupit lze jak decentní varianty, tak není problém pořídit i brože velké.


Photo by Pete Bellis on Unsplash

Photo by Shianne Morales on Unsplash

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*