Krásná a fit,  Nikola,  Recenze kosmetiky

Recenze Avon: Rtěnka, ochranný sprej na barvené vlasy & řasenka

Recenze Avon- To, že se rády věnujeme péči o svůj vzhled není žádné tajemství. Zkoušíme různé druhy outfitů, ale také kosmetiky, která by nám měla pomoci k tomu, abychom vypadali hezky a stylově. A proto jsem si pro vás připravila menší recenzi na 3 produkty od mojí oblíbené značky.

Avon recenze
Avon recenze

Avon patří v naší republice mezi jednu z nejznámějších značek. Nabízí širokou škálu kosmetiky. Můžeme zde najít jak kosmetiku tělovou, tak i kosmetiku dekorativní. Co mám na značce ráda nejsou jen příznivé ceny, ale také to, že zde najdu vše, co hledám. Nyní se spolu podíváme na recenzi 3 produktů, které doma mám a (ne)využívám. Takže- můžeme začít. Jen ještě na úvod, jde u moje zkušenosti a můj názor.

Rtěnka COLOR TREND- odstín Doll pink

Ačkoliv jsem hrdá uživatelka nebarvených balzámů na rty, tak mám ve svojí sbírce i několik rtěnek. Ty sice nenosím moc často, protože se mi na mně moc nelíbí, ale když už je mám, byla by škoda je nevyužívat.

Recenze Avon
Recenze Avon

Rtěnka Color trend je nejnovější přírůstek v mojí sbírce a dovolím si říci, že jde opravdu o kvalitní rtěnku. Rtěnka je v krásném odstínu Doll pink, takže má takový „panenkovský“ nádech. Tato barva je hodně výrazná, což můžete vidět na obrázku. Na rtěnce se mi líbí její výdrž. Když ji nanesete na rty, tak nehrozí, že se hned smyje. Naopak, mně se sundává dolů těžko. Proto mám u sebe vždy kvalitní (a ne vždy drahé) odličovací mléko.

Sprej s UV filtrem na ochranu barvy pro všechny typy vlasů

Protože se mi moje původní barva vlasů moc nelíbí, tak si je čas od času nabarvím. Většinou to dopadá tak, že si koupím červenou nebo tmavě hnědou barvu a nabarvím si je. Zezačátku je barva krásně výrazná, ale za několik dní je to vybledlá katastrofa.

Tento sprej na vlasy slibuje, že vaši barvu udrží na vlasech delší dobu. Což stojí za vyzkoušení. Na obalu stojí, že se má sprej stříkat do suchých nebo mokrých vlasů. Před použitím jakýchkoliv dalších produktů na vlasovou kosmetiku. A opravdu, barva mi ve vlasech zůstala delší dobu, za co jsem ráda.

Řasenka Super shock

Když chodím do školy, na líčení po ránu nemám úplně vždy energii, takže se občas odbydu jen řasenkou. Nejraději mám ty, které řasy opravdu hodně zvýrazní. Na tady této řasence je hezký kulatý kartáček, který řasy perfektně rozčeše. Nevýhodu však vidím v množství barvy, kterou na řasy nanese. Tohle množství je opravdu malé.

Proto většinou používám jinou řasenku, která mi řasy obarví a tady tuto používám na rozčesání, dotvarování a obarvení spodních řas, kde být tolik barvy nemusí.

A co vy? Jaké produkty vyhrávají u vás?

Foto: Autorky článku

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Bloggerka, copywriterka a milovnice knih, designu a módy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*