rakytníkový olej
Krásná a fit,  Recenze kosmetiky

Rakytníkový olejový extrakt: Přírodní péče o mou pokožku

Pravidelná péče o zdraví a krásu je v každém věku velice důležitá. Stále více a více žen si uvědomuje, že je třeba o pleť i pokožku náležitě pečovat, aby se vám odvděčila svojí krásou a hebkostí. Lidská kůže má schopnost přirozené regenerace, pomocí vhodných přípravků jí můžeme zajistit hydrataci a výživu, podpořit obnovu kožních buněk a zmírnit proces stárnutí. Především citlivá a suchá pokožka je velmi náchylná k přesušování, popraskání a rychleji stárne. Vyžaduje proto speciální péči, kterými mohou být například regenerační olejové extrakty.

Měla jsem tu čest vyzkoušet Rakytníkový olejový extrakt od Saloos. S jeho schopnostmi a účinky jsem byla naprosto spokojená.

rakytníkový olej

O rakytníku je známo, že má vynikající regenerační schopnosti a velmi příznivě působí na problematickou pokožku a vrásky. Co se týče vrásek posoudit úplně nemohu, vzhledem k mému věku, ovšem s mou problematickou pletí si poradil dokonale.

Mimo jiné také:

  • intenzivně pečuje o pokožku celého těla
  • uklidňuje podrážděná místa
  • je vhodný i pro dětskou pokožku, kterou hydratuje a zklidňuje
  • pokožka je pružnější a přirozeně vlhká
  • hodí se po opalování, kdy pokožku regeneruje a zklidňuje
  • perfektní také pokud se popálíte (uklidní bolavá místa!)
  • v podobě zábalů je vhodný na poškozené vlasy

rakytníkový olej

Jedná se o čistý přírodní produkt, jehož využití je skutečně široké. Je vhodný pro každodenní péči po koupání, na masáže, místo tělového krému, pro prokrvení pokožky před i po sportu, vhodný na vlasové zábaly, místo drahých produktů na problematickou pleť nebo jako krém po opalování.

Za mě mohu olejové extrakty jedině doporučit. Především rakytníkový olejový extrakt od Saloos, jehož využití je skutečně široké, by neměl chybět v žádné kosmetické taštičce mladých i dospělých žen.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Miluji módu 💃🛍️, kosmetiku 💄💄. Ráda brouzdám mořem internetu. Pročítám si blogové příspěvky jiných blogerek a nechávám se inspirovat. Miluji originalitu a snažím se vyniknout. 😏 Jsem blázen do knih 📚, ráda hraji 🎶🎵 na klavír 🎹🎹 a na svém blogu Vám chci přinášet jen to nejlepší čtení! 💋💋🐼 www.ladymagazin.cz a www.svetknih.funsite.cz 🐼 💋💋

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*