PRIODY kosmetika
Recenze kosmetiky

Kosmetika s dotekem přírody

Pokožka je denně vystavována nepříznivým vlivům okolního prostředí. Nepříznivě působí na nejen na její vzhled, ale i zdraví. Je velice důležité o pokožku správně pečovat a to kvalitní péčí, která ji hydratuje a posílí její přirozené funkce.

Měla jsem tu čest, vyzkoušet kvalitní kosmetické produkty značky PRIODY, která vyrábí přírodní kosmetiku. Kosmetické produkty značky PRIODY prochází dlouhodobým procesem výroby, na kterém se nepodíleli jen přední odborníci, ale v rámci vytváření jednotlivých výrobků byly zohledněny také požadavky, preference i zkušenosti mnoha klientek. Díky tomu je tato kosmetická značka tak odlišná od ostatních.

Kosmetika PRIODY se snaží využít to nejlepší, co se v přírodě nachází! V produktech PRIODY tak nenajdete pouze kyselinu hyaluronovou či kolagen, ale snoubí se v nich vysoká koncentrace aktivních látek a kvalitních surovin, díky nimž je možné dosáhnout maximálního účinku daného výrobku. Výtažky a extrakty z bylin pochází z předem ověřených míst, kde je kladen mimořádný důraz na ekologicky čisté prostředí. Díky tomu je zaručena naprostá čistota, maximální koncentrace a kvalita jednotlivých produktů.

PRIODY kosmetika

Intenzivní přírodní hydratační krém s 2 rostlinnými extrakty a vitamínem C si u mě vysloužil velkou jedničku. Krém se velice snadno vstřebává. Zanechává pokožku přirozeně hydratovanou, vyživenou a hedvábně jemnou na dotek. Velice nerada v tyto horké letní dny používám pleťové krémy, ovšem tento hydratační krém jsem na své pleti ani necítila. Jeho složení je tak lehké, snadno vstřebatelné a rozhodně po něm není pleť nikterak mastná. Po pár minutách máte pocit, jako byste na svou pleť nenanesly vůbec žádný krém. Ovšem pokud si na pleť sáhnete, už při prvním použití ucítíte změnu. Pleť je o poznání jemnější a hladší.

PRIODY kosmetika

Krém je vhodný pro všechny typy pleti a rozhodně jej mohu vřele doporučit. Jeho jedinou nevýhodou je jeho vyšší pořizovací cena. Ovšem i když obsahuje pouze 50 ml, vydrží vám krém poměrně dlouhou dobu. Na pleť stačí nanést opravdu tenkou vrstvu krému a jeho účinky jsou stále stejné a dlouhotrvající. Zvlášť při pravidelném a dlouhodobém používání.

PRIODY kosmetika

Multiaktivní micelární voda s HA a rostlinnými extrakty u mě vzbudila stejné pocity jako krém. Dokonale vyčistí pleť, zbaví ji drobných vrásek a sjednotí její barevný tón. Po dlouhodobém používání také zpevňuje oční víčka. Micelární vodu jsem vyměnila za klasickou pleťovou vodu a nemohu si ji vynachválit. Pleť zbaví nečistot a mastnoty, je hladší, krásnější a vypadá zdravěji. Zvlášť v kombinaci krému, který používám přes den místo podkladového make-upu. Večer a ráno si pak čistím pleť micelární vodou.

Má pleť je teď zdravější a vypadá mnohem lépe. Nemastí se, je pružnější a hladší. Rozhodně doporučuji oba výrobky vyzkoušet. Pokud trpíte na mastnou pleť, jemné vrásky či velmi suchou nebo citlivou pokožku uděláte nákupem kosmetiky PRIODY to nejlepší, co pro svou pleť můžete udělat.

A protože se jedná o přírodní kosmetiku, nejsou při její výrobě použita žádná umělá barviva, syntetické látky či další chemie. Kosmetika PRIODY není taktéž testována na zvířatech.

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Miluji módu 💃🛍️, kosmetiku 💄💄. Ráda brouzdám mořem internetu. Pročítám si blogové příspěvky jiných blogerek a nechávám se inspirovat. Miluji originalitu a snažím se vyniknout. 😏 Jsem blázen do knih 📚, ráda hraji 🎶🎵 na klavír 🎹🎹 a na svém blogu Vám chci přinášet jen to nejlepší čtení! 💋💋🐼 www.ladymagazin.cz a www.svetknih.funsite.cz 🐼 💋💋

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*