Krásná a fit,  Recenze kosmetiky

Levandulová květinová voda pohladí tělo i duši

Krásný večer. Škola už nám hezky začala, a i počasí se vydařilo. Někteří však ještě užíváme prodlouženého volna, jelikož nám začínají školy až za několik dnů, či týdnů. Já třeba osobně nastupuji až v říjnu, což mě těší, protože mé prázdniny jsou čtyři měsíce. Dnes bych vám však ráda představila produkt od přírodní kosmetiky Saloos. Mluvím zde o květinové pleťové vodě s vůní Levandule, která si mě získala hned při prvním použití. 

květinová pleťová voda

„Čistit a hydratovat“ je základní pravidlo pro dosažení zdravé a krásné pleti. Květinové pleťové vody zvládnou obojí a mají nezastupitelnou roli v péči o pleť. Celkově zvyšují její vlhkost, jemně ji dočistí, osvěží a tonizují. Použití je velmi příjemné také díky jemné květinové vůni čistě přírodního původu, tedy bez použití parfemace. Výborně poslouží k obkladům při podráždění. Pleti přinášejí okamžité osvěžení v podobě voňavé mlhy. Květinové pleťové vody je možné použít k inhalacím, po holení a depilaci, do zvlhčovačů vzduchu nebo ke koupelím.

Vhodné jsou také do vlasů jako rychlá pomoc při jejich rozčesávání.

květinová pleťová voda

O květinové pleťové vůni už jsem na svém blogu jednou psala. Byla to květinová pleťová voda Neroli a stejně jako tehdy jsem i s tímto produktem naprosto spokojená. Nejenom že má příjemnou levandulovou vůni, která uklidňuje, ale také mi pomáhá při rozčesávání vlasů, které je u mě velice problematické. Je skvělá také pro rychlé osvěžení mé pleti nebo při únavě či stresu.

květinová pleťová voda

Květinová pleťová voda vzniká z čerstvých levandulových květů. Je vhodná pro všechny typy pleti včetně problematické.

  • Čistí a tonizuje
  • Je vhodná k osvěžení na cestách, k obkladům nebo potírání
  • Usnadňuje rozčesávání vlasů 
  • Regeneruje vlasovou pokožku, což je opravdu skvělé
  • Zklidňuje pokožku po holení a depilaci

Pokud jste ještě květinovou pleťovou vodu nezkoušeli, pak rozhodně doporučuji tento výrobek vyzkoušet. Ať už ji budete používat na běžné čištění pleti, při holení nebo jako pomocníka při rozčesávání vlasů, oblíbíte si ji. Je to opravdu skvělý a velice praktický pomocník.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Miluji módu 💃🛍️, kosmetiku 💄💄. Ráda brouzdám mořem internetu. Pročítám si blogové příspěvky jiných blogerek a nechávám se inspirovat. Miluji originalitu a snažím se vyniknout. 😏 Jsem blázen do knih 📚, ráda hraji 🎶🎵 na klavír 🎹🎹 a na svém blogu Vám chci přinášet jen to nejlepší čtení! 💋💋🐼 www.ladymagazin.cz a www.svetknih.funsite.cz 🐼 💋💋

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*