bio kokosový olej
Krásná a fit,  Recenze kosmetiky

Kokosové masážní oleje, aneb exotické opojení v každé kapce

Ať vaše tělo i mysle doplují po bělostném kokosovém moři k tropickým ostrovům Filipín a blahodárný olejový déšť ukonejší rozpálenou kůži a zahalí ji do pěstícího župánku. Rozeběhněte své prsty po kůži a jemně ji masírujte výživným bio kokosovým olejem lisovaným za studena, obohaceným o vzácné vonné extrakty. Dopřejte svému tělu čisté přírodní produkty v biokvalitě, které probudí váš organismus. Zakousněte se do šťavnatého pomeranče, rozlouskněte v dlaních tobolku smyslné vanilky nebo podlehněte čokoládovému mámení stejně jako já. Představte si energizující vůni tropického pralesa po dešti, nechte si zdát krásné sny o dálkách a útulných pražírnách kávy. Podmanivé vůně prozáří tělo i mysle, vláčné oleje hydratují sluncem či mrazem namáhanou pokožku a opečovávají unavené vlasy.

bio kokosový olej

Bio kokosový olej má při nižších teplotách tuhou konzistenci, teprve při 25 stupních Celsia se stává tekutým.

Schoulete se do mazlivé, omamně vonící náruče, která vás zahrne svou laskavou péčí. Provoňte kůži esencí caffe latte rozpuštěnou v hustém kokosovém oleji. Bio kokosový olej lisovaný za studena s extraktem z voňavých kávových zrn bohatě vyživuje buňky na povrchu těla, stimuluje myšlení a dobrou náladu. Olej vhodný pro všechny typy pleti, regeneruje a hydratuje pokožku celého těla i obličeje, je přímo ideální k relaxačním masážím. Aktivující kombinace účinných látek vtíraná do kůže harmonizuje organismus po celý den.

bio kokosový olej

Bio kokosový olej s vůní Caffe latte je znám také jako rozmazlující.

Tento fakt je samozřejmě pravda. Kromě opojné vůně skvěle hydratuje a pečuje o moji pokožku. Dá se použít nejenom na masáže, ale i na vlasové zábaly. Vyzkoušela jsem a vlasy nádherně voněli po voňavých kávových zrnech. Připadala jsem si v ten moment, jako bych vyšla z kavárny, kde od rána do pozdních večerních hodin vaří jednu kávu za druhou.

  • Máte citlivou pokožku? 
  • Jste alergik?
  • Trpíte na suchou pokožku?

bio kokosový olej

Vsaďte na bio kokosový olej, který je vhodný pro všechny tipy. Sáhnout můžete po smyslné vanilce, sladké čokoládě, svěžím pomeranči, Caffe latte nebo Tropic esenci. Všechny mají stejný základ. Všechny stejně pečují o vaši pokožku těla a všechny si stejně zamilujete. Vyberte si tu svoji nebo vyzkoušejte všechny!

Líbí se ti recenze? Zanech mi tu svůj komentář nebo si stáhni nové číslo magazínu LADY!

Photo by Oli Dale on Unsplash

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Miluji módu 💃🛍️, kosmetiku 💄💄. Ráda brouzdám mořem internetu. Pročítám si blogové příspěvky jiných blogerek a nechávám se inspirovat. Miluji originalitu a snažím se vyniknout. 😏 Jsem blázen do knih 📚, ráda hraji 🎶🎵 na klavír 🎹🎹 a na svém blogu Vám chci přinášet jen to nejlepší čtení! 💋💋🐼 www.ladymagazin.cz a www.svetknih.funsite.cz 🐼 💋💋

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*