hydrofilní odličovací oleje recenze
Krásná a fit,  Recenze kosmetiky

Hydrofilní odličovací oleje: ANO nebo NE?

Hydrofilní odličovací oleje Saloos patří k tomu nejlepšímu, co můžete své pleti dopřát. Důkladně vyčistí, přitom se k ní však chová šetrně, předávají jí sílu přírodních látek, které ji zjemní, zklidní po celodenní námaze a připraví ji k dalšímu ošetření a regeneraci. jsou velmi vhodné i pro jemné oční partie a přecitlivělou pleť.

Skvěle odlíčí i voděodolný make-up.

Hydrofilní odličovací oleje

Jak odličovací oleje používat?

Použití odličovacích olejů Saloos je velice jednoduché. Na vlhký kosmetický tamponek naneste několik kapek oleje. Vlhkost je důležitá, protože voda společně s odličovacím olejem vytvoří emulzi, kterou pleť krásně vyčistíte. Použijte i několik tamponů, dokud nezůstanou zcela čisté.

Je dobré čistit obličej ráno i večer. Nejen přes den, ale i během noci se totiž na pleti usazují nečistoty, které jí brání volně dýchat.

Hydrofilní odličovací oleje

Má osobní zkušenost

Osobně jsem vyzkoušela hydrofilní odličejovací olej Růžové dřevo a mohu říct, že po jeho použití byla pleť skutečně čistá. Ovšem vadilo mi, jak jsem měla po čištění pocit, že je pleť stále špinavá, jelikož na ní zůstalo trochu toho oleje. Měla jsem pocit, že je mastná, a tak jsem si ji musela ještě opláchnout vodou. Potom jsem byla už spokojená.

Výrobek má příjemnou, jemnou vůni, která na pleti nejde téměř cítit, což je velké plus. Stejně jako obsah balení, který je víc než dostačující. Používám ho každé ráno, jelikož na noc používám micelární vodu PRIODY.

Vybrala jsem si Růžové dřevo, které je určené zejména pro suchou a citlivou pokožku, vzhledem k typu mé pleti. Vy si však můžete vybrat granátové jablko, Levanduli, Lemon Tea Tree, Meduňku či Bergamont.

Silice je destilována ze dřeva tropického stromu Aniba Rosaedora (růžové dřevo), rostoucího v Brazílii.

Tři kroky k přirozeně krásné pleti

Ideální je použít hydrofilní odličovací olej s dalšími pleťovými produkty Saloos ve třech krocích ráno a večer.

  • Čištění: Hydrofilní odličovací olej saloos důkladně a jemně čistí nalíčenou i nenalíčenou pleť.
  • Tonizace: Květinová pleťová voda Saloos zvyšuje vlhkost pleti, jemně ji dočistí, osvěží, tonizuje a zanechává ji dokonale uvolněnou.
  • Regenerace: Bio regenerační obličejový olej Saloos probudí unavenou pleť k životu, dodá ji sametovou hebkost a pomáhá zpomalit proces jejího stárnutí.

Hydrofilní odličovací oleje

Pokud vám nevadí obličejové oleje, mohu výrobek jedině doporučit. Pleť je skutečně čistá a v kombinaci dalších přípravků od Saloos si vytvoříte jedinečné BIO pomocníky, kteří vám pomohou s přirozeně krásnou pletí.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Miluji módu 💃🛍️, kosmetiku 💄💄. Ráda brouzdám mořem internetu. Pročítám si blogové příspěvky jiných blogerek a nechávám se inspirovat. Miluji originalitu a snažím se vyniknout. 😏 Jsem blázen do knih 📚, ráda hraji 🎶🎵 na klavír 🎹🎹 a na svém blogu Vám chci přinášet jen to nejlepší čtení! 💋💋🐼 www.ladymagazin.cz a www.svetknih.funsite.cz 🐼 💋💋

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*