Vztahy

Hledáte TOHO PRAVÉHO? Víme, jak ho najít

Už nechcete být sama? Tak začnete hledat toho pravého. Pokud jste spíše stydlivka, potěší vás, že už nebudete muset do barů, nebo do klubů, či na jiná v minulosti velmi známá místa pro seznamování. Pokud projevíte zájem o seznámení, můžete se vydat na internet. Proč právě sem? Jelikož online seznamky jsou v posledních letech velkým hitem. Jsou velmi oblíbené, což je pro vás velké plus. Je zde mnoho mužů, kteří touží po tom stejném, co vy.

Mějte jasno v tom, co vlastně chcete

Internetové seznamky mají ještě jednu velkou výhodu. Ta je spojena s tím, že můžete přesně zvolit kategorii pro seznámení. Máte tak jistotu, že budete v kontaktu s těmi, kteří hledají to stejné. Co patří mezi kategorie neoblíbenější?

láska

  • Klasické vážné seznámení
  • Kamarádský vztah
  • Nezávazný flirt

Nelžete. To je velká chyba

Připadá vám, že nejste úplně dokonalá? Pravděpodobně je to jenom váš pocit. Buďte si jista, že potenciálnímu partnerovi se budete líbit taková, jaká jste. Proto rozhodně nelžete. To je základní pravidlo, jak se seznámit rychle a úspěšně. Lež nepatří ani do vzájemné komunikace, stejně jako nepatří ani do vašeho profilu. Vyplňte všechny informace podle pravdy. Pamatujte na to, že dříve nebo později stejně vyjde vše najevo. Vy kvůli drobné lži můžete zbytečně zmařit své šance.

Nebojte se osobní schůzky

Komunikace online je jedna věc, a reálné setkání je věc druhá. Není nic výjimečného, že si na internetu budete rozumět, ale v reálu už to bude jiné. Proto se nebojte osobních schůzek. Alespoň rychle poznáte, jaký daný muž ve skutečnosti je a zda to není on, kdo vám lhal. Hlavním pravidlem pro osobní schůzky je to, že by se měly konat na veřejných místech – v kavárně či restauraci. Tím snadno eliminujete jakékoliv problémy, stejně jako v případě komplikací budete moci požádat o pomoc okolí.


Photo by PHUOC LE on Unsplash

Photo by Joanna Nix on Unsplash

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*